Hakkımızda

Biz Kimiz?

1997 Yılında Alabalık Ailesi olarak Nurullah Alabalık , Osman Alabalık Ve Ömer Alabalık tarafından sigorta acentesi olarak faaliyetine başlayan YALIN SİGORTA ARAC. HİZM. LTD. ŞTİ. ve NURAL SİGORTA ARAC. HİZM. LTD. ŞTİ kurulduğu günden bu zamana kadar geçen süre de sigorta sektörünün öncü firmalarının ortaklığıyla sektörde çalışmalarda bulunmuştur. Özellikle mühendislik projelerinde yaptığımız sigorta çalışmaları ve uygun fiyat garantisiyle özel, kamu kurum ve kuruluşları ile olan işbirliğimiz sürdürmektedir.

Ağırlıklı Çalışma Alanlarımız ALL RİSK – İNŞAAT Sigortası Olmakta Olup Filo , Yangin ,Nakliye , Kefalet , Kasko -Trafik , Sağlık ,Seyehat Sigortalarıda Yapmaktayız .

Misyonumuz

Öncelikli Hedefimiz Her zaman Müşteriden Ziyade Dost kazanmak olup bu çerçevede size uygun poliçe hazırlamayı ve sizi fazla maliyet yükünden kurtartmak 1997 den beri Temel hedefimizdir .Rakipsiz Fiyatlarımız ile 1000 Den fazla İnşaat Şirketi ve Kamu kuruluşu ile Çalıştık , Çalışmaya da devam etmekteyiz

Vizyonumuz

Sigorta sektöründe haklı bir saygınlığa ulaşmayı birinci önceliği olarak gören YALIN SİGORTA faaliyetlerini yürütürken müşteri memnuniyeti, en uygun fiyat garantisi ve müşterilerinin menfaatlerinin de korunması bilinci ile kaliteden ödün vermeden kusursuz iş idealini gerçekleştirme düşüncesinde hareket etmektedir.

DİĞER İÇERİKLER